artykuł nr 1

Nabór kandydatów na animatorów sportu

Wójt Gminy Mokrsko
Ogłasza nabór kandydatów na animatorów sportu prowadzących zajęcia na obiekcie sportowym ORLIK w Mokrskuw okresie od 1 marca 2015 r. do 30 listopada 2015 r.

Wymagania niezbędne:

1. Posiadanie niezbędnych kwalifikacji do organizowania i prowadzenia zajęć sportowo – rekreacyjnych, tj. nauczyciel wychowania fizycznego,  trener, instruktor sportu lub  instruktor rekreacji ruchowej - potwierdzone uprawnieniami ( w przypadku trenera lub instruktora sportu, instruktora rekreacji ruchowej uznawane są wyłącznie uprawnienia państwowe uzyskane zgodnie z przepisami art. 41 i art. 42 ustawy o sporcie z dnia 25 czerwca 2010 r. Dz.U. Nr 127, poz. 857 ) oraz na podstawie wcześniejszych przepisów Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 27 czerwca 2001 r. w sprawie kwalifikacji, stopni i tytułów zawodowych w dziedzinie kultury fizycznej oraz szczegółowych zasad i trybu ich uzyskiwania).

2. Stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie,

3. Niekaralność za przestępstwo popełnione z winy umyślnej.

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

1. Inicjowanie, organizacja oraz prowadzenie zajęć i imprez sportowych dla różnych grup społecznych, w tym dla:

1) Dzieci i młodzieży.

2) Osób dorosłych i seniorów.

3) Osób niepełnosprawnych.

4) Rodzin.

2. Współpraca ze szkołami i innymi placówkami oświatowo-wychowawczymi w celu promowania aktywności fizycznej.

3. Współpraca z klubami sportowymi i innymi organizacjami pozarządowymi.

4. Organizowanie i współorganizowanie imprez sportowych oraz innych wydarzeń promujących zdrowy styl życia, sprzyjających włączeniu społecznemu.

5. Promocja gminy Mokrsko poprzez działania prowadzone na Orliku.

6. Angażowanie się w organizację turniejów i akcji społecznych inicjowanych przez MSiT, jeśli te obejmują swoim zasięgiem dany Orlik.

7. Angażowanie się w programy centralne: np. „Turniej Orlika”. „Besketmania”, „Volleymania”, „Szczypiorniak na Orlikach” oraz inne.

8. Organizowanie, promowanie i rozwijanie wolontariatu oraz aktywnej postawy obywatelskiej.

9. Rejestracja profilu animatora oraz Orlika, na którym pracuje, na portalu internetowym NaszORLIK.pl, a następnie aktualizowanie informacji związanych z funkcjonowaniem obiektu na ww. portalu.

10. Dbanie o czystość na obiekcie i w jego okolicy – koszenie trawy, przeprowadzanie prac porządkowych ( dz. Nr 1267/4, 1587/2 obręb Mokrsko).

11. Dbanie o tereny zielone wokół obiektu.

12. Przeprowadzanie okresowych prac pielęgnacyjnych nawierzchni sportowych obiektu.

13. Odśnieżanie obiektu.

Wymagane dokumenty:

1. Umotywowane zgłoszenie udziału w konkursie.

2. Życiorys (CV).

3. Kserokopia dokumentów potwierdzających kwalifikacje.

4. Dokumenty poświadczające doświadczenie zawodowe w zakresie organizowania
i prowadzenia zajęć sportowo-rekreacyjnych,

5. Oświadczenie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania zadań animatora.

6. Oświadczenie kandydata o niekaralności za przestępstwo popełnione z winy umyślnej.

Wymagane dokumenty należy składać w terminie do 10 lutego 2015 r. do godz. 13:00 w sekretariacie Urzędu lub listownie na adres Urząd Gminy Mokrsko, 98-345 Mokrsko z dopiskiem „Animator". Liczy się data wpływu do Urzędu Gminy Mokrsko. Aplikacje, które wpłyną po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane.

Informacja o wynikach naboru zostanie upowszechniona w BIP oraz na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Gminy w Mokrsku.

 Wójt Gminy

Tomasz Kącki

 Zarządzenie Nr 4/2015 Wójta Gminy Mokrsko

Dostępne kategorie:
Ogłoszenia
Wyniki